Online cvičení

S námi cvičte, bolesti zničte

Zacvičte si s našimi fyzioterapeuty ONLINE z pohodlí domova nebo kanceláře. Připravili jsme pro Vás sérii cvičebních videí. Nepodceňujte zdravotní problémy vznikající z nedostatečné pohybové aktivity a celodenního sezení u počítače. Aktivním pohybem si, mimo prokazatelného zdravotního přínosu, zlepšíte náladu, zvýšíte produktivitu a odolnost vůči stresu. Pro zpestření cvičební videa pravidelně doplňujeme a obměňujeme.  

 

 

Zdravá záda

ZDRAVÁ ZÁDA

Trápí Vás dlouhodobé bolesti zad? Zkuste lehké cvičení pro všechny, kterým se těžko hledá čas a chtějí zkusit změnu. Jak na to Vám ráda ukáže v 20minutovém cvičení naše fyzioterapeutka Gabriela. Cvičení je bez pomůcek.

POSILOVÁNÍ celého těla

POSILOVÁNÍ
celého těla

Zdravé tělo bez bolesti? Udržte se ve formě a fit? Připojte se a zacvičte si pod vedením fyzioterapeuta Lukáše, který si pro Vás připravil 20 minutové posilování celého těla. Cvičení je bez pomůcek.

HOMEOFFICE/KANCELÁŘ

HOMEOFFICE/KANCELÁŘ

Pracujete z domova? Přestože teď ušetříte spoustu času, který běžně strávíte cestováním do práce, nedostatek pohybu může mít dopad nejen na Vaši fyzickou schránku, ale i na psychiku. K tomu, abyste celou karanténu zvládli ve zdraví a s úsměvem, Vám pomůže naše fyzioterapeutka Gabriela. Připravila si pro Vás pár jednoduchých a efektivních cviků na záda s použitím židličky. Cvičení je na 20 minut.

FYZIOTRÉNINK

FYZIOTRÉNINK
kondiční posilování

Fyzioterapeut Šimon si pro vás připravil kondiční posilování se zaměřením na posílení hlubokého stabilizačního systému. Dostaňte se zpět do kondice funkčním posilováním s prvky rehabilitace.Cvičení trvá 20 minut a je bez pomůcek.

 

PROTAŽENÍ

Protažení

Potřebujete se uvolnit? Připravili jsme si pro Vás krátké, ale účinné cviky na protaženi, kterými Vás provede naše fyzioterapeutka Bára. 

ZDRAVÁ CHODIDLA

Zdravá chodidla

Trapí Vás bolesti nohou? Nevíte, jak si ulevit? Naše fyzioterapeutka Gabriela si pro Vás připravila cviky pro uvolnění a protažení plosek nohou. Cvičení je bez pomůcek.